İsviçre Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

İsviçre konsolosluğu gaziantep-diyarbakır-adana-hayat iletişim

İsviçre Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, İsviçre Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Tipik Alman, İtalyan ve Fransız kültüründen etkilenmiş, her 3 ülkeye de sınırı bulunan İsviçre, küçük ama bir o kadar da gelişmiş bir Avrupa ülkesi. Kendi adına Avrupa Birliği’ne dâhil olmayan ülke, buna rağmen Schengen Bölgesi’nde yer alıyor.

İsviçre’ye gitmek isteyenler için ise iki farklı vize seçeneği bulunuyor. Bunlardan biri Schengen vizesi iken, bu vize 90 güne kadar verilebiliyor. Bir diğer seçenek ise İsviçre Ulusal Vizesi. Bu vize ile 90 günü aşan, oturum, yerleşim, çalışma, aile birleşimi gibi amaçlar ile ülkeye giriş sağlayabiliyorsunuz.

Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep ofisimiz, sizlere İsviçre vizesi almak konusunda yardımcı oluyor. Gaziantep’ten yürüttüğümüz işlemler ile Türkiye’nin her ilinde bulunan ofislerimizle koordine bir şekilde çalışıyor ve İsviçre vizesi için tüm prosedürlerinizi hallediyoruz. Verdiğimiz hizmet kapsamında, İsviçre Vize Başvuru Merkezi olarak mümkün olan en kısa sürede vize işlemlerinizi bitiyoruz.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi – Adana

Gaziantep Merkez ofisimizden olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Örneğin, Akdeniz Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan şubelerimiz, bu konuda diğerlerinden farksız olarak, kaliteli hizmet sunmaya devam ediyorlar. İsviçre Vize Başvuru Merkezi, Adana şubemiz de bu ofislerden birisi. Sizlere Adana il sınırları içerisinden ayrılmak zorunda kalmadan, tüm vize prosedürlerini sağlayan ofisimizden, yardımcı olabilir.

Adana Vize Başvuru Merkezi üzerinden İsviçre vizesi almak üzere, gerekli olan tüm işlemlerinizi başlatmak için bir telefon, e-posta ya da şahsen gelerek başvuru yapmak yeterli.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay’da yaşayan vatandaşlarımız, bu ilimizin çeşitli etkin kültürlere sahip olduğunu bilmesi gayet doğal. Kendileri, yaşadıkları bu kozmopolit kentte var olmaktan her ne kadar mutlu olsalar dahi turistik, eğitim amaçlı ya da aile birleşmesi amacı gibi birçok nedenden ötürü yurt dışına çıkmak isteyebilirler.

Bu gibi durumlar oluştuğunda ise başvuruları başlatmak ve prosedürleri bir başlarına yürütmek oldukça zordur. Zira her adım için şehrin dışına çıkmak zorunda kalabilirler.

Vize Başvuru Merkezi olarak, sizlerin atacağı her adımı sizler yerine biz atabiliriz. Bu sayede vize işlemlerinizi bize devretmiş ve İsviçre vizesi alırken yaşayacağınız tüm bürokrasiden de kurtulmuş olursunuz.

İsviçre vizesi almak uğruna şehrin dışına çıkmak yerine, sizler için yılların tecrübesi ile tüm işlemlerinizi halleder, size de yalnızca konsolosluk randevusunda mülakata katılma adımını bırakırız. Bu mülakatı şahsen gerçekleştirmek zorunlu olduğundan, yapmanız gereken tek şey de bunu yerine getirmek olur.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Pek çok ilimizde olduğu gibi Kahramanmaraş’tan da vize başvurusu gerçekleştirmek ve birçok prosedürden oluşan bu adımları atlatmak zordur. Oysa bizler ile çalışır ve İsviçre Vize Başvuru Merkezi, Kahramanmaraş ofisimizi ile işbirliği içerisinde olursanız, bütün prosedürlerden kurtulursunuz.

Bizi ve Vize Başvuru Merkezi ofislerimizi tercih etmeniz için birçok sebep vardır. Örneğin;

  • Vize analizinizi ücretsiz yaparız.
  • Vize başvurularınızı biz hallederiz.
  • Vize evraklarınızı kontrol ederiz.
  • Hatasız başvuru gerçekleştiririz.
  • Başvurularınızın tüm aşamalarını biz tamamlarız.
  • Vize takibinizi ve pasaportunuzu biz teslim alır, sizlere yollarız.

Tüm bu süreç boyunca, sizler ise İsviçre vizesi başvurusundan haberdar olur ve kısa süre sonrasında İsviçre vizesi almak gibi bir şansa erişirsiniz.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin, yapı itibari ile Akdeniz’in sahil şeridi boyunca uzanan illerimizden birisidir. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olan ilimizde, yaşayan milyonlarca insan mevcut. Hayatını bu ilde sürdüren gençlerimizin birçoğu ise turizm alanında yetkin beceri ve eğitim donanımlarına sahipler.

İsviçre, yüksek lisans yapmak adına en özel turizm okullarına sahip. Bu okullarda eğitim almak isteyen Mersinli gençlerimiz İsviçre vizesi başvurularını bizlerle halledebilirler.

Mersin, İsviçre Başvuru Merkezi olarak bu ihtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz edebilir ve vizenizi organize edebiliriz. Ayrıca aile birleşimi, yerleşim, çalışma, tıbbi amaçlı ve daha birçok sebepten oluşan başvurularınızı da bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Gerek Şanlıurfa, gerekse de çevre illerden gelen misafirlerimiz için Vize Başvuru Merkezi hizmeti sunmak ve onlara bu hizmeti vermek, bizler için görev edindiğimiz konuların başında geliyor. Şehirde yıllardır faaliyette olan İsviçre Vize Başvuru Merkezi ofisimiz sayesinde, siz değerli misafirlerimize en doğru ve en uzun süredir hizmet etmeyi onur kabul ediyoruz.

İsviçre vizesi ihtiyaçlarınız için Şanlıurfa ofisimiz ile irtibata geçebilir ve ihtiyacınıza yönelik analizi hemen yaptırabilirsiniz. Tarafınızdan İsviçre vizesi almak görevini üstlenmek için sabırsızlanıyoruz.

İsviçre Vize Randevu sayfamızı ziyaret ediniz.

İsviçre Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

İsviçre Konsolosluğu Vize İşlemleri Nedir?

İsviçre Konsoloslukları vize işlemlerinde tek yetkili merciidir. Kısa süreli vizelerde İsviçre vize evrakları yetkili vize başvuru merkezine teslim edilir, uzun süreli vizelerde İsviçre konsolosluklarından randevu almak gerekir.

İsviçre Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay kimler başvuru yapabilir?

Gaziantep, Adana, Diyarbakır ve Hatay illerinde ikametgah eden İsviçre vize başvuru sahipleri ve çevre illerde ikametgah eden vize başvuru sahipleri bu merkezlere başvuru yapabilir.

İsviçre Konsolosluğu Vize Kaç Günde Çıkar?

Kısa süreli İsviçre vizelerinin sonuçlanma süresi 5-7 iş günüdür. Uzun süreli İsviçre vizelerinde bu süre 15 günü geçebilir.